ЛІТОПИС ВИПУСКНИКІВ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

СКЛЯР
Олександр Леонідович

Приватний нотарІус КиЇвського мІського нотарІального округу
Випускник 2004 р.
Народився у 1973 р. на Житомирщині в родині військовослужбовця. Батько Олександра Скляра, Леонід Порфирійович, — офіцер запасу, мати, Іраїда Гуріївна, — економіст. Обоє зараз перебувають на заслуженому відпочинку.
У 1994 р., після проходження військової служби, Олександр Леонідович розпочав свій трудовий шлях в апараті Генеральної Прокуратури України. Саме в цей час він вирішив присвятити життя юриспруденції. Але вступити до Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого вдалося не одразу: перша спроба в 1995 р. виявилася невдалою. Проте вже через три роки, у 1998-му, отримавши рекомендації керівництва Генеральної Прокуратури України, Олександр успішно склав іспити та став студентом заочного відділення судово-прокурорського факультету.
Наприкінці 2000 р. почав працювати помічником нотаріуса в органах нотаріату.
Після закінчення Академії у 2004 р. О. Л. Скляр був зарахований стажистом нотаріуса, а згодом успішно склав кваліфікаційний іспит та отримав свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю. Вже через два роки він відкрив приватну нотаріальну справу в Києві.
Теплі спогади в Олександра Леонідовича залишилися про рідну альма-матер — Академію. Викладачі з потужним науковим потенціалом не лише наділяли ґрунтовними професійними знаннями, а й вкладали душу у виховання студентів, вчили фахово мислити, уважно й ретельно аналізувати юридичну інформацію.

Група 12 першого факультету, 2004 р.
Дотепер Олександр Скляр підтримує добрі стосунки з одногрупниками та однокурсниками — фахівцями в галузі права: суддями, прокурорами, адвокатами, слідчими, працівниками державних органів, нотаріату.
У 2010 р. за особистий внесок у розвиток нотаріату та піднесення престижу професії нотаріуса, високий рівень професіоналізму, зразкове виконання свого громадського обов’язку, спрямованого на захист прав та інтересів людини, був удостоєний подяки від Української нотаріальної палати.
Олександр Леонідович має гарну родину. Разом із дружиною Світланою він виховує сина Олега та доньку Ольгу, якими дуже пишається і які також готуються стати юристами. Свій вільний час Олександр Леонідович проводить на риболовлі, також захоплюється гірськолижним спортом.
Про цілеспрямованість та рішучість натури О. Л. Скляра свідчить життєвий і професійний принцип, сформульований у промовистій максимі — «Менше слів — більше справ».

 Логос Україна      << СІМАШКЕВИЧ Михайло Євстафійович      [ Зміст ]      СМОКОВИЧ Михайло Іванович >>