ЛІТОПИС ВИПУСКНИКІВ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

МОРОЗОВ
Віктор Іванович

Приватний нотарІус Донецького мІського нотарІального округу
Випускник 1975 р.
Народився 6 листопада 1948 р. у с. Мелекіне Першотравневого району Донецької області.
Здобувши середню освіту, протягом двох років (із грудня 1967 р. по грудень 1969 р.) проходив службу у лавах Радянської армії. Саме в цей період у Віктора Морозова і виникло бажання присвятити себе роботі у слідчих органах.
У 1970 р. він вступив до Харківського юридичного інституту ім. Ф. Е. Дзержинського, але вже після першого курсу перейшов на заочний факультет і був прийнятий на роботу в органи внутрішніх справ.

Улюблені онуки


Віктор Іванович із дружиною Тетяною Іванівною
та онукою Юлею
Службу розпочав в Іллічівському РВВС м. Маріуполя із рядових посад. З 1973 р. працював слідчим, а після закінчення у 1975 р. юридичного інституту був призначений начальником слідчого відділення. У 1980 р. Віктора Івановича перевели на посаду начальника відділення у слідче управління УВС Донецької області.
Протягом 1986–1989 рр. В. І. Морозов працював в управлінні кримінального розшуку УВС Донецької області на посаді начальника відділення з боротьби з незаконним обігом наркотиків. У 1989 р. призначений заступником начальника слідчого управління УВС Донецької області.
У вересні 1989 р. Віктор Іванович був включений до складу урядової делегації України та брав участь у Всесвітньому конгресі з організації боротьби з незаконним обігом наркотиків, котрий проходив під егідою Організації Об’єднаних Націй у її Віденському відділенні.
У 1991 р. його призначили заступником начальника слідчого відділу міжрегіонального Управління з боротьби з організованою злочинністю МВС України. За період своєї служби Віктор Морозов неодноразово отримував нагороди від начальника УВС України в Донецькій області та міністра внутрішніх справ України.
У 1992 р. звільнився з органів внутрішніх справ на пенсію.
З 1996 р. працює приватним нотаріусом Донецького міського нотаріального округу.
Свої студентські роки Віктор Іванович згадує з теплотою, висловлюючи глибоку повагу професорсько-викладацькому колективу інституту 80-х років ХХ ст.: першому проректору В. В. Сташису, Р. С. Павловському, С. Ю. Кацу і багатьом іншим викладачам, котрі справді намагалися передати студентам свої знання, дати молоді якісну теоретичну підготовку.
Дружина Віктора Івановича, Тетяна Іванівна, закінчила Харківський юридичний інститут у 1976 р., займається адвокатською діяльністю. Син Євген також отримав вищу юридичну освіту і працює приватним нотаріусом. У подружжя Морозових двоє онуків: п’ятнадцятирічна Юлія, яка навчається в ліцеї № 12 м. Донецька і мріє бути юристом, та дворічний онук Артем. Віктор Іванович любить проводити літо з сім’єю на дачі на березі моря, захоплюється рибальством.

 Логос Україна      << МОНАХОВ Юрій Іванович      [ Зміст ]      МРИХИН Олександр Михайлович >>