Винаходи та інновації. Винахідники України
  Відділення спінальної нейрохірургії КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І. І. Мечникова»

   
Кирпа Юрій Іванович

Кандидат медичних наук,
лікар вищої категорії,
завідувач відділення
 
Народився 2 травня 1959 р. у м. Дніпродзержинську. У 1984 р. закінчив Дніпропетровський медичний інститут (спеціальність «Лікарська справа»), у 1986 р. — інтернатуру («Нейрохірургія»).
Із 1986 р. працював лікарем-нейрохірургом у відділенні спінальної нейрохірургії КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І. І. Мечникова», а в 2007 р. очолив його. Упродовж 1998–2011 рр. Юрій Іванович був асистентом кафедри неврології та нейрохірургії Дніпропетровської державної медичної академії.
Головні напрями його наукових досліджень — спинномозкова травма, дискогенна патологія, пухлини спинного мозку. Є автором 25 наукових праць, шести патентів на винаходи.
У відділенні спінальної нейрохірургії Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І. І. Мечникова працюють нейрохірурги вищої категорії: аспірант КНІІНХ ім. акад. А. П. Ромоданова Д. В. Овчаренко та кандидат медичних наук М. М. Сальков. Тут лікують хворих, які мають такі нозології: злоякісні й доброякісні новоутворення з ураженням хребта, спинного мозку та нервів; запальні захворювання хребта, спинного мозку і нервів; вроджені аномалії хребта, спинного мозку; невралгію трійчастого нерва; захворювання міжхребцевих дисків, нестабільність хребетно-рухового сегменту; стенози хребетного каналу; перелом, переломо-вивих хребта з пошкодженням спинного мозку; травми периферичних нервів; віддалені наслідки травми хребта, спинного мозку, нервів.
Оперативні втручання виконуються із використанням сучасних технологій, серед яких — передній ретроперитонеальний доступ, нейротомія периферичних нервів з електростимуляцією, метод нейротомії серединного і ліктьового нерва з електростимуляцією променевого нерва при спастичній кисті, методика пункційної вертебропластики, метод електростимуляції плечового сплетіння при травмі. Застосовування систем динамічної стабілізації «КОФЛЕКС» і «DIAM» дозволяє скоротити терміни госпіталізації на 2–3 дні, а тимчасової непрацездатності — на 1–2 місяці. Реалізується методика переднього ретроперитонеального доступу до нижньопоперечного відділу хребта при нестабільності хребетно-рухового сегмента, рецидивах грижі міжхребцевого диска і раніше перенесених оперативних втручаннях на хребті, методика пункційної вертебропластики — у хворих із травматичними і патологічними переломами тіл хребців (остеопороз, пухлини). Це дозволило скоротити терміни госпіталізації до трьох днів.
Тел.: 0 (56) 726-75-15, 756-95-15. E-mail: ihorkir@ukr.net
 
Компанія «Т. В. К. Груп» (ТМ «Лабораторія Доктора Пирогова»)

   
Пирогов
Андрій Якович


Генеральний директор
 
Компанія «Т. В. К. Груп» (ТМ «Лабораторія Доктора Пирогова») — одна з провідних в Україні з виробництва натуральних препаратів на основі рослинної і мінеральної сировини, які застосовують у бальнеології та косметології. Перелік продукції, яку виготовляє компанія, досить великий. До нього входять натуральні бальзами, екстракти та концентрати для ванн, гелі, препарати на основі бішофіту Полтавського родовища, скипидарні ванни за класичним рецептом А. С. Залманова, селенові та магнієві фітоконцентрати і багато інших препаратів для здоров’я та краси.
«Здоров’я та довголіття в кожній краплині!»
Кожен продукт ТМ «Лабораторія Доктора Пирогова» — унікальний і не має аналогів в Україні. Використання природної сировини й новітніх технологій дозволили отримати препарати, ефективність яких підтверджена як багаторічним досвідом їх застосування, так і хорошими результатами під час випробування в клінічних і бальнеологічних центрах.
Компанія «Т. В. К. Груп» плідно співпрацює з Українським науково-дослідним інститутом медичної реабілітації і курортології, Всеукраїнською асоціацією фізіотерапевтів і курортологів, Асоціацією фахівців зі спортивної медицини та лікувальної фізкультури України, Кримським державним медичним університетом ім. С. І. Георгіївського у сфері розроблення та впровадження нових препаратів і методик їх застосування. Творче об’єднання медиків та науковців є запорукою створення збалансованих продуктів, які сприяють відкриттю й оновленню захисних сил організму, збереженню здоров’я і довголіттю людини. Продукція ТМ «Лабораторія Доктора Пирогова» — це унікальні профілактичні засоби оздоровлення людей, які використовуються у комплексному лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової систем. Широкий лікувально-профілактичний діапазон, гомеостатичний характер дії, хороша сумісність з іншими лікувальними засобами, доступність, економічність є вагомими аргументами для широкого запровадження препаратів у лікувально-оздоровчу та курортну практику.
Продукція компанії успішно застосовується у санаторно-курортних та поліклінічних установах України, Казахстану, Молдови, використовується у фізіотерапевтичних клініках Угорщини та США, а також реалізується через аптечну і торгову мережі.
Вул. Межигірська 39/20, 22, м. Київ, 04071. Тел.: 0 (44) 247-06-82, 501-22-36.
E-mail: info@doctor-pirogov.com. Web-сайт: www.doctor-pirogov.com
Науково-виробнича фірма «Ганімед»   ]   зміст   [   ТОВ «Науково-виробнича фірма «Екофарм», Протипухлинна аутовакцина