ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ — 90
 
 
 
Боярьонок
Володимир Михайлович

Випускник гірничо-електромеханічного
факультету (1981 р.)

Директор ВАТ «Центральна
збагачувальна фабрика «Добропільська»
 

 
 

Народився 13 вересня 1953 р. у м. Макіївка Донецької області в родині Ганни Опанасівни та Михайла Герасимовича.

У 1976 р. за направленням керівництва ЦЗФ «Колосниковська», на якій із 1972 р. Володимир Михайлович працював слюсарем, вступив до Донецького політехнічного інституту на спеціальність «Збагачення корисних копалин». Тут він отримав глибокі теоретичні знання з фаху та здобув ті практичні навички, які були необхідні для стрімкого професійного зростання. Одночасно із навчанням Володимир Боярьонок займався науковою діяльністю. Під керівництвом викладача кафедри збагачення корисних копалин Ю. Л. Папушина він розробив та впровадив автоматичну систему вивантаження важкої фракції в сепараторі зі збагачення кварцу.

Свою професійну діяльність після закінчення інституту у 1981 р. він продовжив на посаді майстра ВАТ «Центральна збагачувальна фабрика «Колосниківська». На цьому підприємстві В. М. Боярьонок за 1981–2004 рр. пройшов усі сходинки професійного зростання, працюючи майстром, начальником зміни, заступником головного інженера і головним інженером.

Упродовж 2004–2005 рр. Володимир Михайлович обіймав посаду головного фахівця дирекції зі збагачення вугілля та капітального будівництва Товариства з обмеженою відповідальністю «Підприємство енергетичного постачання «Горенерго», а у 2005–2007 рр. очолював відділ збагачення вугілля ТОВ «Донбаська паливно-енергетична компанія».

У 2007 р. В. М. Боярьонок став директором ВАТ «Центральна збагачувальна фабрика «Добропільська», в якому працює і зараз.



На врученні нагороди на честь ювілею ДТЕК

Впродовж роботи на ЦЗФ «Добропільська» спільно з фахівцями ДонНТУ розробив та впровадив схему сухого відсіву концентрату, удосконалив операцію зневоднення флотоконцентрату із застосуванням нового ефективного устаткування. Зараз працює над проблемою удосконалення водно-шламової схеми з впровадженням прогресивних технологій.

Наполегливість, упертість, цілеспрямованість, блискучі організаторські здібності та вміння налаштувати колектив на необхідний результат допомогли Володимиру Михайловичу досягти тих професійних вершин, до яких він прагнув.

У 2008 р. він був удостоєний знаку «Шахтарська слава» ІІІ ст. за високі виробничі показники на підприємстві та заміну застарілої техніки на більш прогресивну. За підсумками роботи у 2009 р. нагороджений почесним знаком «Лідер галузі», а у 2010 р. — Золотим знаком ДТЕК на честь ювілею ДТЕК.

В. М. Боярьонок — кандидат у депутати Добропільської міської ради.

Випускник Донецького політехнічного інституту Володимир Боярьонок постійно підтримує зв’язок зі своєю alma mater. Фахівці кафедри збагачення корисних копалин проводять у ВАТ «Центральна збагачувальна фабрика «Добропільська» обстеження технологічної схеми, виявляють слабкі місця та пропонують ефективні способи їх усунення.

Родинну традицію продовжив син Володимира Михайловича Андрій, який також закінчив ДонНТУ за спеціальністю «Збагачення корисних копалин».

В. М. Боярьонок одружений, має трьох синів і п’ятьох онучок. Його дружина Тамара дбає про велику родину, багато часу приділяючи вихованню онуків. У вільний від роботи час Володимир Михайлович захоплюється полюванням та рибальством.

Його життєве кредо — «Все можливо, на неможливе просто потрібно більше часу».



< Бокій Борис Всеволодович   |   зміст   |   Бондаренко Олександр Михайлович >