ЛАЗАРЕНКО
Сергій Жоржийович

ГОЛОВА УПРАВЛІННЯ ЮРИДИЧНОГО
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МІНІСТЕРСТВА ВУГІЛЬНОЇ
ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ


Заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор, академік Міжнародної академії інформатизації і Міжнародної академії проблем безпеки, оборони і правопорядку. Фахівець у сфері електронної інженерії, біоенергоінформаційних технологій, правовідносин, арбітражного управління, оцінки майна, землі, інтелектуальної власності, корпоративних прав, доктор біоенерго-інформаційних наук.

Народився у 1959 р. в Донецькій області.
Вищу освіту здобув у Харківському юридичному інституті імені Ф. Е. Дзержинського (1983).
Сергій Лазаренко розпочав трудову діяльність на підприємствах, які забезпечують впровадження і виробництво спеціального електронного обладнання для потреб оборонно-космічного комплексу.
Працював у правоохоронних органах – прокуратурі, міжнародних організаціях – у Світовому конгресі українських юристів. Разом з Б. Футеєм (США) розробляв правові засади Конституції України. Займався науково-правничою діяльністю в корпорації ''Спектр''.
У травні 2003 р. С. Ж. Лазаренко обійняв посаду заступника голови Фонду державного майна України. Сергій Жоржийович брав участь у розробленні нормативно-правової бази в сфері управління державним майном у процесі приватизації, розмежуванні державного майна на державну та комунальну власність; здійснював методичне забезпечення державної політики щодо оренди, лізингу і концесії державного майна, захисту майнових прав України за кордоном.


Відвідини чоловічого монастиря в м. Полтаві

За його активної участі були створені Реєстри державного майна, що не ввійшло до статутних фондів господарських товариств у процесі приватизації.
Сергій Лазаренко плідно співпрацював з державними структурами, зокрема зі Спеціальною контрольною комісією з питань приватизації, Комісією з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю, Комісією з питань правової реформи та ін.
Здійснював розроблення багатьох законодавчих актів, зокрема: Законів України ''Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності'', ''Про оренду державного та комунального майна'', постанов Кабінету Міністрів України ''Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності'', ''Про передачу нерухомого майна творчим спілкам''; готував накази Міністерства економіки України, Фонду державного майна України, Міністерства юстиції України ''Про затвердження порядку передачі нерухомого майна у власність творчим спілкам'', ''Про управління державним майном, яке не увійшло до статутних фондів господарських товариств у процесі приватизації, але перебуває на їх балансі''. З квітня 2005 р. працював консультантом Верховної Ради України.
Сергій Лазаренко – автор наукових розробок у сфері розслідування і розкриття злочинів проти особи із застосуванням методик впливу польових енергій, а також практичних досліджень у сфері приватизації і корпора-тивного управління.


Сергій Жоржийович з друзями


Розробник унікальних засобів захисту від негативного впливу шкідливих польових випромінювань та електронного зомбування людини.
Сергій Лазаренко активно й ефективно захищав інтереси держави в складі урядових делегацій. Зокрема, брав участь у переговорах державних делегацій України та Російської Федерації з питань розподілу нерухомого майна колишнього СРСР за кордоном; у дев'ятому засіданні Змішаної міжурядової українсько-молдавської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва (жовтень 2003).
Брав активну участь у вирішенні важливого питання – придбання нерухомості для посольства України в Італії. Завдяки високому професіоналізму, авторитету Сергія Жоржийовича вдалося зекономити для держави значні бюджетні кошти.
Під головуванням Сергія Лазаренка проведено низку зустрічей з представниками Департаменту приватизації Республіки Молдова щодо реалізації міжурядової угоди про взаємне визнання прав та регулювання відносин власності від 11 серпня 1994 р.


Сергій Лазаренко разом з Лілією Подкопаєвою

С. Ж. Лазаренко здійснював розроблення найуспішнішого за всю історію незалежної Украіни міжнародного українсько-бразилського космічного проекту ''Алькантра-Спейс-Циклон''.
У Міністерстві вугільної промисловості України в стислі строки розробив низку важливих постанов КМУ, Закон України ''Про престижність шахтарської праці'', ''Про особливості роздержавлення вугільної галузі та її розвиток'', концепцію оптимізації вугільної галузі, регламент МВПУ концерт ''Укрторф'' та ін.
Він обіймає високі громадські посади: головуючий від України в постійній міждержавній координаційній раді козаків Білорусі, Росії, України; член ради Українського козацтва при Президентові України трьох скликань.
Генерал козацтва України. Проекти Законів України Кабінетом Міністрів України направлені до Верховної Ради України для розгляду у першому читанні.
Його невтомну, подвижницьку працю високо оцінило суспільство. Він – лауреат міжнародних нагород ''Слов'янська слава'' і ''Свята Софія'' в міжнародній іміджевій програмі ''Лідери XXI століття''; лауреат міжнародної премії імені маршала Жукова. Нагороджений орденами ''Нестор Літописець'', ''Різдво Христове'', ''За церковні заслуги'', ''Преподобний Агапит Печерський'', ''Козацька Слава'', ''Козацька честь'', ''За відродження козацтва'', ''Отаман Платов'' II ступеня, ''Данило Галицький'' II ступеня, Золотим ''Знаком пошани'' ФДМУ, Почесною грамотою КМУ, ''Лицар Мужності'', міжнародною нагородою ''International Police Assоciation'', ''Закон, порядок, честь''.


Офіційна зустріч з урядами Росії й Татарстану
Логос Україна         ЛАВРИНОВИЧ Олександр Володимирович         Зміст         ЛЕНЧЕНКО Федір Іванович