ЛІТОПИС ВИПУСКНИКІВ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

РУДЕНКО
Владислав Григорович

перший Заступник голови — наЧальник УправлІннЯ
податковоЇ мІлІцІЇ ДПА у херсонськІй областІ

Випускник 1996 р.

Підполковник податкової міліції

 

Народився 30 вересня 1974 р. у Полтаві. Батьки, Григорій Васильович та Ольга Григорівна, виховали сина наполегливим та працелюбним, поміркованим і розважливим у вчинках, змалку прищепили йому вміння уважно ставитися до людей. Безперечний авторитет і приклад батька-юриста та його колег остаточно переконали Владислава у доцільності вступу після школи до юридичного вишу.
Протягом 1991–1996 рр. юнак навчався на слідчо-криміналістичному факультеті Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого. Свої студентські роки він згадує як веселі й безтурботні часи міцної дружби, веселого товариського духу і наполегливого навчання. Владислав Григорович надзвичайно вдячний беззаперечним корифеям Академії професорам — В. Я. Тацію, В. В. Сташису, П. І. Орлову, В. В. Устименку — за повагу у ставленні, ґрунтовні знання та мудрі поради професіоналів. Після закінчення Академії молодий юрист працював юрисконсультом в одному з банків Полтави. Набувши першого досвіду правничої діяльності, він вирішив продовжити справу батька, генерал-майора СБУ, чий високий професіоналізм і відданість службовому обов’язку докорінно вплинули на формування світогляду. Будні оперативної роботи завжди були невід’ємною частиною життя родини Руденків, тому Владислав з ранніх років був знайомий із тонкощами цієї нелегкої і відповідальної справи.
У 1998 р. В. Г. Руденко почав працювати в податковій міліції. Тут він пройшов шлях від звичайного слідчого до першого заступника начальника Управління податкової міліції ДПА області. На цій відповідальній посаді від дбає про надходження до бюджету країни податків, необхідних для виплати пенсій, заробітних плат та розвитку соціальної сфери країни.
Владислав Григорович належить до покоління молоді, яка справді піклується про інтереси держави. Неабияку роль у цьому зіграло виховання і гени батька: від Григорія Васильовича син успадкував вольовий характер і оперативну інтуїцію, які стали надійною запорукою професійних успіхів. Він — високопрофесійний і відповідальний фахівець, вимогливий керівник, один із наймолодших начальників регіонального підрозділу УПМ ДПА як у Полтавській області, так і в Україні. За відданість справі боротьби зі злочинністю та ліквідації тіньової економіки В. Г. Руденко нагороджений нагрудними знаками «За заслуги у службі», «За бездоганну службу», «За честь і службу» та Почесною відзнакою Комітету сприяння правоохоронним органам України.


В. Г. Руденко з дружиною Наталією, донькою Анною та сином Андрієм, 2010 р.
Владислав Григорович має активну громадську позицію — його обрали депутатом обласної ради. Вболіваючи за підвищення рівня поінформованості громадян у сфері законодавства, публікує статті на правознавчу тематику в місцевих газетах.
Активне професійне і громадське життя вимагає від сучасної людини постійного розвитку. Багато часу присвячує вирішенню нагальних потреб. Але, незважаючи на постійну зайнятість, найважливішими в житті В. Г. Руденка є його родина. Владислав — люблячий і шанований син, тато та чоловік, сім’я для нього — це острівець затишку, де панує довіра, повага та підтримка. Разом із дружиною Наталією, також випускницею Національної юридичної академії, яка працює за фахом, створили чудову сім’ю. На радість батьків та дідуся з бабусею, підростають молоді представники роду Руденків — старша донька Аня, що вже мріє стати юристом, син Андрій і маленька Євгенія. Владислав Григорович із задоволенням грає у футбол, теніс, більярд. Подружжя захоплюється дайвінгом, адже нікого не залишить байдужим чудовий підводний світ. Та найбільше натхнення дарує рідна українська природа, чудові краєвиди, рибалка, полювання і спілкування з найкращими друзями.

 Логос Україна      << РУДЕНКО Григорій Васильович      [ Зміст ]      СИНИЦЯ Олександр Федорович >>