ЛІТОПИС ВИПУСКНИКІВ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

ПОГРІБНІЧЕНКО
Ігор Миколайович

наЧальник управлІннЯ наглЯду за додержаннЯм законІв
спецпІдроздІлами та Іншими установами, ЯкІ ведуть боротьбу
з органІзованою злоЧиннІстю І корупцІЄю прокуратури м. киЄва

Випускник 2000 р.

Cтарший радник юстиції

 

Народився 26 березня 1978 р. у селищі Білокуракине Луганської області. Батько Ігоря Погрібніченка, Микола Іванович, працював водієм, а мати, Валентина Степанівна, — медичною сестрою Білокуракинського територіально-медичного об’єднання.
У 1995 р. Ігор Миколайович вступив до Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого і закінчив його з відзнакою у 2000 р.
Професійний шлях він розпочав одразу після закінчення інституту на посаді слідчого прокуратури Ленінградського і Святошинського районів міста Києва. У грудні 2001 р. перейшов до Прокуратури міста Києва, де працював старшим слідчим, слідчим в особливо важливих справах слідчого відділу слідчого управління, а згодом, у 2003 р., був призначений помічником прокурора Подільського району міста Києва.
Упродовж 2004–2007 рр. І. М. Погрібніченко обіймав посади прокурора, старшого прокурора, виконувача обов’язків начальника відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, Державної митної служби України, Державної прикордонної служби України при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства Прокуратури міста Києва.


Ігор Миколайович із колегами
Протягом кількох місяців (з квітня до листопада) у 2007 р. Ігор Миколайович працював заступником начальника відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство Прокуратури м. Києва. У листопаді 2007 р. він очолив відділ нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство Прокуратури міста Києва. А з лютого 2008 р. до листопада 2009 р. був заступником начальника управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство Прокуратури міста Києва.
У листопаді 2009 р. Ігор Погрібніченко був призначений заступником начальника управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією — начальником відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, а з січня 2011 р. очолив вказане управління.
Своїми професійними досягненнями Ігор Миколайович завдячує знанням, які він отримав у роки навчання в академії, та викладачам Ю. В. Бауліну, І. В. Спасібо, В. М. Хотенцю та іншим, котрі допомагали студентам досконало опанувати обраний фах.

 Логос Україна      << ПЛЕМЕДЯЛЕ Михайло Дмитрович      [ Зміст ]      ПОЛІЩУК Михайло Анатолійович >>