ЛІТОПИС ВИПУСКНИКІВ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

ГОЙ
Анатолій Олександрович

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ НАГЛЯДУ ЗА РОЗСЛІДУВАННЯМ КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ
СЛІДЧИМИ ОРГАНІВ прокуратури м. СЕВАСТОПОЛЯ

Випускник 1990 р.

Старший радник юстиції

 

Народився 18 травня 1966 р. у Кіровограді. Батько, Олександр Федорович, 40 років пропрацював бульдозеристом на вугільному розрізі, мав неабиякий хист до футболу. Мати, Тамара Михайлівна, була агентом страхової компанії «Оранта». Анатолій із сестрою Людмилою зростали у дружній родині, де поважали батька і завжди дослухалися до турботливої матері.
Дитинство та юність минули у м. Олександрія Кіровоградської області. Розповіді вчителя історії, який був народним засідателем у суді, героїка романтичних фільмів про слідчих, захоплення ідеєю допомагати людям зумовили вибір майбутньої професії ще у юнацькому віці.
Свій трудовий шлях розпочав у 1983 р. зуборізчиком на Олександрійському електромеханічному заводі.
У 1986 р., після демобілізації із лав Радянської армії, Анатолій став студентом Харківського юридичного інституту ім. Ф. Е. Дзержинського. Батьки, які підтримали вибір сина, пишалися його успіхами.
Першокурсника вразила дисципліна і високий рівень викладання. За рекомендацією П. І. Орлова та В. Д. Ткаченка, Анатолій Олександрович вирішив стати працівником органів прокуратури. До цих наставників він неодноразово звертався по допомогу щодо кваліфікації окремих злочинів на початку своєї слідчої діяльності. У 1990 р. він працював на посаді старшого слідчого прокуратури м. Олександрія. Наставником молодого юриста став досвідчений слідчий із сорокарічним досвідом роботи, легендарна особистість — А. Г. Дяков, якому Анатолій Олександрович і нині вдячний за добрі професійні поради.
Упродовж 1990–1995 рр. — був слідчим прокуратури Долинського району, де, беручи участь у розслідуванні понад двадцяти складних кримінальних справ, він здобу колосальний досвід. Завдяки професійним досягненням А. О. Гой був призначений на посаду керівника відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури Кіровоградської області, де працював протягом девяти років. До 1999 р. він — заступник начальника слідчого управління прокуратури Кіровоградської області, начальник відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури області.
У 1999 р. у зв’язку із реорганізацією А. О. Гой знову був призначений на посаду начальника відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури Кіровоградської області. З 2004 р. він переведений на посаду начальника відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури міста Севастополя, яку обіймає й зараз.
Своїми професійними досягненнями Анатолій Олександрович завдячує викладачам Харківського юридичного інституту ім. Ф. Е. Дзержинського. З теплотою згадує ректора В. Я. Тація, першого проректора В. В. Сташиса, декана третього факультету П. І. Орлова, заступників декана С. Б. Гавриша, В. В. Устименка, курсових офіцерів Є. В. Тарасова (куратора групи), А. І. Загорулька, викладачів В. Д. Ткаченка, В. В. Крупніна, В. В. Сунцова, І. Д. Найдіса.
А. О. Гоя неодноразово нагороджували подарунками і відзнаками Генеральної Прокуратури України та Української асоціації прокурорів.
Анатолій Олександрович одружений, має двох дітей — сина Олександра й доньку Надію.
Любов дитинства та головне хобі — футбол. Батько навіть назвав сина на честь відомого футболіста Анатолія Бишовця. Сьогодні Анатолій Олександрович — гравець команди з міні-футболу прокуратури Севастополя. Серед його захоплень також полювання й історична література козацького періоду (предки з материної лінії були козаками).

 Логос Україна      << ГОГОЛЬ Володимир Васильович      [ Зміст ]      ГРИЦАЄНКО Леонід Романович >>