ЛІТОПИС ВИПУСКНИКІВ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

ВАСІЛІН
Микола Миколайович

Заступник прокурора ЛуганськоЇ областІ
Випускник 1990 р.

Почесний працівник прокуратури України. Старший радник юстиції

 

Народився 24 липня 1959 р. у с. Іллівка Краснодонського району на Луганщині. Батьки, Микола Іванович та Віра Федорівна, виховали сина порядним, чесним, відповідальним, навчили поваги до людей та любові до життя. Мрія стати юристом народилася у Миколи Миколайовича в старших класах середньої школи. Вже тоді метою свого життя хлопець визначив служіння Закону і захист справедливості.
Завдяки своїй наполегливості та копіткій праці в 1986 р. він став студентом слідчо-криміналістичного факультету Харківського юридичного інституту ім. Ф. Е. Дзержинського. Мріючи про майбутню роботу слідчого, навчався старанно, з великим бажанням. Сьогодні Микола Васілін із теплотою згадує тодішнього ректора В. П. Маслова та нинішнього В. Я. Тація, цікаві лекції В. В. Сташиса, Ю. М. Грошового, М. М. Страхова, Р. С. Павловського, щиро вдячний деканові факультету П. І. Орлову, його заступникам В. В. Устименку та С. Б. Гавришу. Всі вони вкладали душу у виховання та навчання студентів, і саме завдяки їм молодь отримувала ґрунтовні знання за спеціальністю і життєвий досвід. У той час студентства Микола Миколайович познайомився із чудовими людьми, які стали йому вірними друзями по життю.
Після закінчення інституту в 1990 р. Миколу Миколайовича прийняли на роботу в органи прокуратури Луганської області. Його перша посада — старший слідчій прокуратури Жовтневого району м. Луганська. З великою повагою Микола Миколайович згадує своїх перших наставників: прокурора району А. А. Абраменка, заступника прокурора області Ю. Є. Соколікова, які навчили його застосовувати теоретичні знання на практиці. Найкращі спогади лишилися про М. Й. Курочку, Г. П. Середу, В. І. Солодкого, які в різні роки працювали на посаді прокурора Луганської області. Ці порядні, доброзичливі й щирі люди завжди були для Миколи Васіліна взірцем у роботі. Потім він обіймав посади старшого помічника прокурора і заступника прокурора Жовтневого району, який на той час був одним із найбільших у державі за кількістю населення.


З одногрупниками Б. Даніленком і В. Вайтенком, 1988 р.
Згодом М. М. Васілін працював у апараті прокуратури Луганської області на посадах начальника відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури, начальника відділу роботи з кадрами, прокурора Антрацитівського району, прокурора Ленінського району м. Луганська. У лютому 2004 р. досвідченого і шанованого правника було призначено на посаду заступника прокурора Луганської області.
М. М. Васілін — відданий роботі й винятково принциповий юрист, надзвичайно вимогливий і до себе, і до підлеглих, заслужено користується повагою колег та працівників правоохоронних органів Луганщини. За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків він неодноразово отримував заохочення прокурора області, Генерального Прокурора України, а також нагороджений відзнакою «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» І ст. та нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України».
Микола Васілін переконаний, що нести людям добро й боронити справедливість — це обов’язок кожного, хто стоїть на варті закону. Він стверджує, що досяг того, про що мріяв, реалізувався як професіонал і прагне надалі продовжувати свій шлях у юриспруденції.
Микола Миколайович має чудову дружну сім’ю та глибоко вдячний своїй дружині Тетяні, коханій мудрій жінці, за розуміння і турботу. Він упевнений, що без її дружньої підтримки не зміг би досягти того, що має. Подружжя Васіліних виховало сина Євгена, який за прикладом батька після закінчення славетного вишу працює у прокуратурі, та доньку Олену, котра навчається в юридичному ВНЗ. Микола Миколайович із задоволенням відзначає, що його сім’я — це династія юристів, яка вирішила присвятити життя благородній справі — захисту справедливості.

 Логос Україна      << ВАВРИНЧУК Богдан Іванович      [ Зміст ]      ВЕГЕРА Володимир Михайлович >>