ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ — 90
 
 
 
Трубаров
Віталій Миколайович

Випускник економічного
факультету (1995 р.)

Начальник регіонального відділення
Фонду державного майна України
у м. Києві.
Кандидат наук із державного управління
 

 
 

Народився 11 вересня 1973 р. у м. Макіївка Донецької області. Батько, Микола Володимирович Трубаров, працював шахтарем, а мати, Людмила Іванівна, яка свого часу закінчила Донецький політехнічний інститут, зараз очолює КРУ ДП «Макіїввугілля».

У 1990 р. Віталій закінчив школу № 50 Гірницького району Макіївки і за порадою батьків вступив на економічний факультет тоді ще Донецького політехнічного інституту, де в 1995 р. отримав диплом інженера-економіста машинобудівної галузі. На першому курсі Віталій Трубаров не був надто старанним студентом, але екскурсія до шахти вразила його на все життя і змінила ставлення до навчання. Коли ліфт зі студентами спустився на глибину 700 метрів, Віталій зрозумів, що обрав надзвичайно цікавий фах. Наступного ж дня після занять він пішов до бібліотеки й відтоді почав старанно готуватися до кожного семінару, відвідувати усі факультативи та спецкурси, прагнучи якомога краще пізнати усі тонкощі своєї спеціальності. Одразу налагодилися і стосунки з викладачами, Віталій перетворився на сумлінного і серйозного студента.

Ще до закінчення вузу юнак почав працювати: керівництво колективного підприємства «Промислово-будівельний комбінат «Атон» запросило його на посаду начальника відділу маркетингу. Це було його перше місце роботи. В 1996 р. Віталій Трубаров був призначений заступником керівника відділу маркетингу зі збуту цього ж підприємства, а у 2002 р. перейшов на посаду заступника керівника з постачання ПП «Виробничо-комерційна фірма «Екстра».

З вересня 2002 р. Віталій Миколайович розпочав державну службу в регіональному відділенні Фонду державного майна України по Донецькій області і був призначений спеціалістом першої категорії відділу з контролю за використанням державного майна. Згодом, у травні 2003 р., обійняв посаду керівника регіонального відділення Фонду державного майна України по Донецькій області.Вручення диплома магістра, 2001 р.

У 2006 р. В. М. Трубаров захистив кандидатську дисертацію в Донецькому університеті управління на тему «Взаємозв'язок процесів приватизації та управління бюджетними доходами держави» і був призначений заступником керівника управління з питань власності виконавчого апарату обласної ради, а в березні 2009 р. став заступником начальника Державної податкової інспекції Ворошиловського району Донецька.

Зараз Віталій Миколайович обіймає посаду начальника регіонального відділення Фонду державного майна у м. Києві, забезпечуючи виконання державної політики в регіоні та ефективне використання державного майна й надання його в оренду, а також спеціалізується на питаннях приватизації.

В. М. Трубаров виявив себе також як активний громадсько-політичний діяч. Протягом 1998–2003 рр. він був членом Народної демократичної партії і пройшов шлях від члена молодіжної організації (Народна демократична ліга молоді) до голови обласної партійної організації. Входив до складу політради партії.

Віталій Миколайович охоче підтримує стосунки з викладачами, насамперед із колишнім деканом В. П. Бабичем, ректором О. А. Мінаєвим, проректором І. П. Навкою. Саме вони порадили йому ще у 2000 р. вступити до магістратури ДонНТУ (тоді Донецького державного технічного університету), яку він закінчив за рік, здобувши ступінь магістра державного управління.

Віталій Миколайович виховує двох дітей: сина Миколу та доньку Віту. Свій вільний час присвячує улюбленому захопленню — грі в теніс.

Його життєве кредо — «Выдержка — наше главное оружие».< Терещенко Володимир Петрович    |   зміст   |   Тулуб Сергій Борисович >