''Майстерня Дерев'янко''  

 
 
Дерев'янко
Євген
Засновник майстерні
Скульптор
 
     
     
 
''Майстерня Дерев'янко''

 
Євген Дерев'янко народився в м. Києві в 1968 р., на Різдво Христове. У 1987 р. закінчив Республіканську художню школу імені Т. Шевченка (нині у ній викладає), а в 1995 р. – Українську академію мистецтв. Член Національної спілки художників України.
Творчість Євгена Дерев'янка високо шанують не тільки в Україні, а й за кордоном. Його високохудожні роботи з незмінним успіхом регулярно експонуються в Італії, Іспанії, Франції, Канаді, Польщі, Греції, Сполучених Штатах Америки та інших країнах світу.
Пан Євген сповідує стиль під красномовною назвою ''Експресіонізм з елементами символіки''. Улюблена техніка скульптора: левкас, традиційна українська техніка, яка використовувалася для написання ікон у Стародавній Русі в Х–ХIII століттях. Матеріалами слугують бронза, дерево та камінь.
У 2005 р. Євген Дерев'янко разом з однодумцями заснував ''Майстерню Дерев'янко''. Її слоганом став відомий вислів ''Спочатку була ідея'' (згідно з грецькою, ідея – це logos).
Колектив майстерні бере активну участь у численних конкурсах зі створення пам'ятників видатним діячам української історії та культури. Талановитий скульптор створив, зокрема, пам'ятник із бронзи преподобному Миколі Святоші (урочисто відкритий та освячений в лютому 2006 р. на проспекті Перемоги в м. Києві). Цю чудову роботу, яка вирізняється духовністю та красою, було відзначено подякою голови Київської міської держадміністрації за внесок у культурне життя столиці.
Філософія Євгена Дерев'янка: ''...Майстерня покликана генерувати ідеї та увтілювати їх в матеріалі, в будь-якому матеріалі… Все просто: ідея в скульптурі, ідея в інтер'єрі, ідея в дизайні. Я пропоную свої ідеї та їх втілення. Я добре знаю, що скульптура потребує значних фінансових вкладень. Замість того, щоб творити, майстри вимушені шукати гроші на втілення своїх ідей. Організувавши ''Майстерню'', я переклав ці турботи на професійних менеджерів. Це дало змогу економити більше часу для творчості''.
Творчий колектив націлений творити нові шедеври для рідного міста і загалом для держави.

''Майстерня Дерев'янко'',
вул. Прорізна, 21, м. Київ, 01034.
Тел.: (044) 592-86-77, тел./факс: (044) 332-86-77.
E-mail: info@derevyanko.ua, www.derevyanko.uaПам'ятник Преподобному
Миколі Святоші, 2006 р., м. Київ


Бутон, бронза,
2006 р., 24х31х31


Афродіта, бронза,
2006 р., 73х40х32


Перелітні птахи, бронза,
2006 р., 90х30х27
Логос Україна         ТОВ ''Геопроект''         Зміст         ТОВ ''Декор-Вісак''